TYPY mechanik

Každou kancelářskou nebo pracovní židli tvoří řada jednotlivých komponentů. Ty tvoří nejen odolný a stabilní základ židle, ale především jí propůjčují klíčové funkční vlastnosti. 

banner zidle kopie

 

MECHANIKY U ŽIDLÍ se samostatným sedákem a opěrákem 

Synchronní mechanika umožňuje ergonomické, synchronní naklápění sedáku a opěráku v určeném poměru. Židle kopíruje pohyb těla, podporuje
dynamické sezení, aktivuje pohybový aparát a zabraňuje jednostrannému zatížení těla.
 
          SYNCHRO mechanika umožňuje ergonomické, závislé naklápění sedáku a opěráku (úhel sedáku v rozmezí 1-9°, úhel opěráku v rozmezí 90-111°). Zajištění mechaniky v 5 polohách. Možnost nastavení tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele centrálním šroubem pod sedákem. Antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.
   
          T-SYNCHRO mechanika umožňuje ergonomické, závislé naklápění sedáku a opěráku (úhel sedáku v rozmezí 1-9°, úhel opěráku v rozmezí 90-111°). Zajištění mechaniky v 5 polohách. Horizontální posuv sedáku 5 cm. Možnost nastavení tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele centrálním šroubem pod sedákem. Antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.
 
           TB SYNCHRO mechanika s výsuvnými páčkami po obou stranách, pro lepší ovládání v sedě. Mechanika umožňuje ergonomické, závislé naklápění sedáku a opěráku. Zajištění mechaniky ve 4 polohách, horizontální posuv sedáku 5 cm. Boční nastavení tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele. Antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.
 
           IMA synchro mechanika s negativním náklonem sedáku. Umožňuje ergonomické, závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 0-10°, nastavení úhlu opěráku v rozmezí 24°). Zajištění mechaniky v 5 polohách, horizontální posuv sedáku 6 cm. Boční nastavení tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele. Antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění. Tři pozice náklonu sedáku: 0°, 2.5°, 5°.
 
            ERGO synchro mechanika s negativním náklonem sedáku. Umožňuje ergonomické, závislé naklápění sedáku a opěráku. Zajištění mechaniky v 5 polohách, horizontální posuv sedáku 5 cm. Boční nastavení tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele. Antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění. Tři pozice náklonu sedáku: 0°, 2.5°, 5°.
 
             LIDO synchro mechanika umožňuje ergonomické, závislé naklápění sedáku a opěráku. Zajištění mechaniky v 5 polohách. Boční nastavení tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele. Antišokový systém zajišťující zabránění samovolného navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.
 
Asynchronní mechanika
Umožňuje nastavit samostatný sklon sedáku a opěráku nezávisle na sobě. Mechanika se třemi ovládacími páčkami.
 
Kloubová mechanika
Úhel opěráku lze zaaretovat v libovolné poloze v rozmezí 20° nebo jej lze nechat volný, tj. v trvalém pernamentním kontaktu se zády. Mechanismus rovněž umožňuje nastavit vzdálenost opěradla od sedáku, výšku opěradla a výšku sedáku.
 
 

MECHANIKY U KŘESEL s pevným korpusem

 
ASSISTBLOCK houpací mechanika umožňuje záklon a aretaci v 5 polohách. Dochází k náklonu celého křesla, tzn. úhel mezi sedákem a opěrákem zůstává neměnný. Možnost nastavení odporu tuhosti houpání v závislosti na hmotnosti uživatele centrálním šroubem pod sedákem. Antišokový systém zajišťující zabránění samovolného navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.
 
Základní křeslová mechanika Opěrák a sedák jsou pevně spojeny, takže úhel mezi nimi zůstává i při naklánění stejný. Umožňuje nastavení tuhosti mechaniky v závislosti na hmotnosti uživatele.
 
 
 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu